Гірськолижний спорт


Гірськолижний спорт — мета багатьох туристів взимку на Закарпатті. Відстань від готелю «Аква Віта Поляна» до найближчого підйомника становить 2,0 км. Нам також буде приємно організувати для Вас трансфер до інших гірськолижних схилів і курортів.

Підйомники в селищі Поляна та околицях:

1. бугельний підйомник на горі Стрижилиц (в центрі селища Поляна) – довжина траси: 300 м, перепад висот: 40 м;
2. бугельний підйомник (відразу біля селища Поляна) – довжина траси: 700 м.

Також у селі Солочин Свалявського району (10-15 хвилин на машині від садиби «Polyana Aqua Resort»):
• гірськолижні траси середнього рівня складності, протяжність до 800 м, перепад висот: 150 м;
• 2 бугельні підйомники – 300 м і 600 м. Працює прокат лижного спорядження, професійні інструктори.

.

Курорт «Ведмежа гора»

Курорт «Ведмежа гора» підходить як для дорослих, так і для дітей. На узвозі працює лижна школа, прокат обладнання, а також надаються послуги інструктора. Крім лижного обладнання, всі бажаючі можуть взяти напрокат санки. Працюють дві лижні траси і один підйомник. Відкрито ресторан.

Довжина спусків: 600 та 800 метрів
Тип витягу: бугельний
Перепад: 160 метрів

Екскурсії


Озеро Синевир

Відомо також як «Морське око». Це найбільше і найвідоміше озеро в Українських Карпатах. Середня площа озера: 4-5 гектарів, а глибина: 8-22 метра.

В ході екскурсії можна відвідати Музей дерев’яних церков Закарпаття в селі Подобовець. Майже 30 храмів і дзвіниць в мініатюрі були виготовлені народним майстром Андрієм Воробець за описами у старовинних книгах. В основному макети представляють вже зниклі — спалені або знищені — дерев’яні храми.

Винні підвали в Середньому

Підземелля в селищі Середнє Ужгородського району Закарпатської області занесені ЮНЕСКО до десятки кращих винних підвалів Європи. Вони також займають четверте місце у конкурсі «7 архітектурних чудес Закарпаття». Їх загальна протяжність становить близько 4-х кілометрів. Екскурсії та дегустації вин проводять щоденно, з 8.00 до 17.00.

Берегово

Берегове часто називають «українською Угорщиною». В Берегово в доброму сусідстві співіснують представники різних культур краю. Протягом довгих сторіч ними створено безліч пам’ятників архітектури, таких як римо-католицький костел Воздвиження Чесного Хреста, готичний Графський Палац, будівля української гімназії.

На території Берегівського району знаходиться басейн з цілющою хлоридно-натрієвою водою — одне з найбільших чудес, відоме далеко за межами України. Температура води в купальнях: +35 °С

Мукачівський замок «Паланок» та мисливський замок Шенборнів

Мукачівський замок займає перше місце у конкурсі «7 архітектурних чудес Закарпаття». Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

Головною прикрасою селища Чинадієво вважають мисливський палац графів Шенборнів-Бугеймів. Виник він на місці старого мисливського замку, побудованого в першій половині XVIII ст. В архітектурі будівлі втілена оригінальна ідея: кількість його вікон — 365 — відповідає кількості днів у році; 52 кімнати — кількості тижнів, а 12 входів — кількості місяців.

Хуст і Хустський район

Хуст розташований біля мальовничого підніжжя гір, в тому місці, де зливаються річки Ріка і Тиса. Це єдине місце в Європі, де ростуть дикорослі гостролисті білі нарциси. Долина є заповідником, тому рвати квіти тут суворо заборонено. Недалеко від Хуста знаходиться село Іза — сучасна столиця сувенірів і виробів з лози. Наступний пункт туру – село Нижнє Селище, де розташована сироварня, де все виробництво здійснюється за унікальною швейцарською технологією. Тут можна не тільки дізнатися про цьому процесі, але і продегустувати та придбати унікальні сорти сиру. На зворотному шляху можна заїхати на страусину ферму і в заповідник, де розводять диких оленів.